2020.03.12 Kurs pierwszej pomocy dla dzieci – Mały Bohater

Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie organizuje warsztaty i kursy dla dzieci i młodzieży,  które mają na celu  podnoszenie i utrwalanie wiedzy oraz umiejętności najmłodszych mieszkańców Warszawy i Mazowsza w zakresie ratowania ludzkiego zdrowia i życia.

W związku z tym, korzystając  z portalu Ubrania do oddania (https://www.ubraniadooddania.pl/) utworzyliśmy kampanię „Kurs pierwszej pomocy dla dzieci – Mały Bohater” z której zebrane środki przeznaczymy właśnie na warsztaty szkoleniowe dla najmłodszych dzieci z mazowieckich szkół.

Jak możecie nam pomóc? Przekazując przez portal Ubrania do oddania niepotrzebne już Wam  ubrania – z każdego kilograma odzieży otrzymamy aż 1 złotówkę!. Zasady są proste i transparentne. Należy przygotować czyste, nowe lub używane ubrania, spakować je do kartonu o odpowiednich wymiarach, wybrać naszą kampanię, zamówić kuriera (dokładny opis poszczególnych kroków w linku https://vimeo.com/350318570 ).

Korzystając z okazji pragniemy też podziękować darczyńcom, którzy przekazali środki na poprzednią zbiórkę. Dzięki zebranej kwocie,  w kwietniu 2020 roku przeprowadzimy warsztaty udzielania pierwszej  pomocy w 8 klasach  warszawskiej szkoły podstawowej (klasy 1-3), łącznie dla 170 dzieci.

Uczymy dzieci i młodzież odpowiedzialności i umiejętności reagowania w trudnych sytuacjach związanych ze zdrowiem i życiem. Bądźcie z nami!

 Link do naszej kampanii: https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/667

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.