2019.10.02 WAWA BOHATEROM

Z przyjemnością pragnę poinformować, że wczoraj na II GALI TVP 3 warszawa otrzymaliśmy nagrodę WAWA BOHATEROM do nagrody  zgłoszono 29 organizacji. Konkurencja była  ogromna. Znaleźliśmy się w elitarnym nagrodzonym gronie. Statuetek było tylko 3 sztuki i my jesteśmy szczęśliwcami ,którzy ją  otrzymali.

Serdecznie wszystkim dziękuję  a nominowanym gratuluję.

Piszą o nas:

„2 października 2019 roku w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się gala Nagród WAWA BOHATEROM. Zwycięzców wyłoniono spośród 29 organizacji, fundacji, stowarzyszeń i szkół, zgłoszonych do konkursu m.in. przez powstańców, widzów TVP 3 Warszawa oraz Ministerstwo Obrony Narodowej.

Ochotniczy Korpus Opiekuńczy świadczy wysokospecjalistyczną opiekę nad żołnierzami Powstania Warszawskiego. W ramach Ochotniczego Korpusu Opiekuńczego (OKO) pracują przeszkolone siostry PCK. W ekstremalnych przypadkach opiekują się obłożnie chorymi, w lżejszych – pomagają  w czynnościach dnia codziennego. Podopieczni otrzymują wsparcie w swoich domach w postaci posiłków, a także pomoc przy umawianiu i podczas wizyt lekarskich, wsparcie w czynnościach domowych, takich jak sprzątanie, robienie zakupów czy spacerach. Organizuje też spotkania integracyjne i międzypokoleniowe z Powstańcami Warszawskimi

W tym roku przyznano trzy równorzędne nagrody Statuetki WAWA BOHATEROM 2019. Wyróżnienia otrzymali: Ochotniczy Korpus Opiekuńczy PCK, Wojska Obrony Terytorialnej i Zespół Szkół Samochodowych i licealnych nr 2 w Warszawie.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.