2016.06.16-19 Rajd  Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi PCK w Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

rajd1W czerwcu 2016 roku Oddział  Rejonowy  PCK  Warszawa Południe zorganizował dla Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi PCK zrzeszonych    w  Klubach  HDK  PCK tego zarządu Rajd „Jura Krakowsko – Częstochowska”.

W rajdzie uczestniczyli Zasłużeni Honorowi Dawcy Krwi zgłoszeni z 4 Klubów HDK PCK / przy: PGNiG Termika S.A – Oddziale Rejonowym PCK Warszawa Południe – Straży Miejskiej i Policji /.

Podczas rajdu uczestnicy  z przewodnikiem zwiedzili :

• Ojcowski Park Narodowy
  • Jaskinię Łokietka
  • Jaskinię Ciemną
  • Pustynię Błędowską
  • Zamki :

• w Ojcowie
    • Na Pieskowej Skale / z ostańcem Maczugą Herkulesa /
    • Ogrodzieniec / z Domem Legend i Strachów/
    • Bobolice
    • Mirów
    • Smoleń

Pogoda, humory dopisały .Do zobaczenia za rok na podobnym rajdzie.

rajd5 rajd4 rajd3 rajd6 rajd2 rajd1 rajd12 rajd11 rajd10 rajd9 rajd8 rajd7 rajd15 rajd16 rajd13 rajd14 rajd19 rajd18 rajd20 rajd17 rajd22 rajd21

Opracował : Włodzimierz Warwas Prezes OR PCK Warszawa Południe

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Krwiodawstwo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.